Колективний договір

Головна » Профспілковий комітет » Колективний договір   

 

Колективний договір 

 

                                 1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1 Колективний договір на 2020– 2021р.р.між адміністрацією та профспілковим комітетом Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок»укладено відповідно до Закону “Про колективні договори і угоди» з метою здійснення комплексу заходів для забезпечення соціально-економічних і правових гарантій працівників   та забезпечення стабільної роботи Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу

 І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок».

      1.2 Сторонами Колективного договору є адміністрація Жежелівського загальноосвітнього навчально -   виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа– дитячий садок»та профспілковий комітет Жежелівського загальноосвітнього навчально -виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа– дитячий садок».

1.3 Положення Колективного договору діють безпосередньо та поширюються на працівників Жежелівського загальноосвітнього навчально -виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок».

1.4. Колективний договір визначає узгоджені позиції і дії сторін, спрямовані на їх співробітництво, створення умов для підвищення ефективності роботи закладу освіти, реалізацію на цій основі професійних, трудових і соціально-економічних гарантій працівників, забезпечення їх конституційних прав.

                 1.5.Гарантії, передбачені Колективним договором , є мінімальними. Соціально-економічні пільги та компенсації, які передбачені колективним договором, не можуть бути нижчими від рівнів, встановлених законодавством, галузевою угодою та Колективним договором.

                 1.6. Колективний договір може бути розірваний або змінений тільки за взаємною домовленістю Сторін. Зміни й доповнення вносяться за згодою Сторін після проведення переговорів. Пропозиції однієї із сторін є обов’язковими для розгляду іншою стороною. Рішення щодо них приймаються за згодою Сторін у 10-денний термін.

                 1.7.Жодна із сторін, що уклали Колективний договір, не можуть протягом встановленого терміну його дії в односторонньому  порядку припинити виконання взятих на себе зобов’язань, порушити  узгоджені положення і норми.                        1.8.Сторони визнають, що умови колективного договору, що по-

гіршують становище працівників порівняно із законодавством  є недійсними.

                 1.9. Сторони зобов’язуються дотримуватися принципів соціального партнерства, паритетності і представництва, рівноправності сторін, конструктивності і аргументованості при проведенні переговорів щодо укладання

Колективного договору,внесення змін і доповнень до нього, вирішення усіх питань соціально-економічних і трудових відносин.

 

2. СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

                                   СТАБІЛЬНОГО РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ

Адміністрація зобов’язується:

             2.1. Створювати в межах своїх повноважень і наявних коштів необхідні організаційні, матеріально – фінансові умови для реалізації пріоритетних напрямків розвитку освіти і науки,  спрямовувати свою діяльність на безумовну реалізацію прав громадян на освіту.

 

    2.2. У межах повноважень вживати заходів щодо безумовного виконання норм законів в галузі освіти, що стосується соціально – економічних гарантій, прав, інтересів працівників.

             2.3.     Організовувати систематичну роботу для забезпечення підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Сторони Колективного договору домовились:

         2.4. Спрямовувати свою діяльність на створення умов для забезпечення стабільної та ефективної роботи Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок».

                    2.5.Сприяти підвищенню якості освіти, результативності діяльності Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок»

2.6. Брати участь в організації, підготовці та проведенні заходів, спрямованих на підвищення професійної майстерності працівників освіти.

2.7. Запобігати виникненню колективних трудових спорів, а в разі виникнення – прагнути до розязання шляхом взаємних консультацій, переговорів відповідно до Закону України « Про  порядок вирішення колективних трудових спорів»

   Профком зобов’язується:

                   2.8.Сприяти зміцненню виробничої та трудової дисципліни  в Жежелівському загальноосвітньому навчально -     виховному комплексі І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок»          

                  2.9. Утримуватись від організації страйків з питань, включених до Колективного договору, за умови їх вирішення у встановленому законодавством порядку.

 

3. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАЙНЯТОСТІ

Адміністрація зобов’язується:

             3.1.В межах своїх повноважень сприяти реалізації державної політики зайнятості відповідно до Закону України “Про зайнятість населення”, Указу Президента України від 23.01.96р. « Про заходи щодо реформування системи підготовки спеціалістів та працевлаштування випускників навчальних закладів» в частині працевлаштування молодих спеціалістів.

        3.2. Не допускати в Жежелівському загальноосвітньому навчально -     виховному комплексі І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» масових вивільнень працюючих ( понад 3% чисельності працівників протягом календарного року).

Сторони Колективного договору домовились:

                3.3. Надавати всім педагогічним працівникам можливість працювати на умовах неповного робочого часу з оплатою праці пропорційно відпрацьованому часу без будь-яких обмежень трудових прав працівника, із збереженням повної тривалості оплачуваної відпустки та всіх гарантій, пільг, компенсацій, встановлених чинним законодавством.

                 3.4.  Забезпечити працевлаштування на вільні і новостворені робочі місця в Жежелівському загальноосвітньому навчально -     виховному комплексі

 І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» працівників, які не мають повної ставки заробітної плати за посадою або ставки навчальних годин за наявності відповідної фахової освіти в цьому закладі.

          При умові забезпечення штатних працівників роботою на ставку заробітної плати, надавати перевагу в працевлаштуванні випускникам вищих навчальних закладів, а також незайнятому населенню.

                 3.5. Вжити заходів для недопущення запровадження такого режиму роботи працівників дошкільного навчального закладу, який може призвести до встановлення місячної заробітної плати в розмірі менше посадового окладу (ставки заробітної плати).

3.6. З метою створення педагогічним працівникам відповідних умов праці, які б максимально сприяли забезпеченню продуктивної зайнятості та зарахуванню періодів трудової діяльності до страхового стажу для призначення відповідного виду пенсій:

-         при звільненні педагогічних працівників вивільнені години розподіляти у першу чергу між працівниками однойменних спеціальностей, які не мають повного тижневого навантаження;

-         залучати до викладацької роботи керівних, педагогічних та інших працівників, працівників інших підприємств, установ, організацій лише за умови забезпечення штатних педагогічних працівників навчальним навантаженням в обсязі не менше необхідної кількості годин на ставку;

-         передавати уроки з окремих предметів у початкових класах, в т.ч. уроки іноземної мови, фізичної культури, образотворчого мистецтва, музики, лише спеціалістам за наявності об’єктивних  причин та обов’язкової  письмової згоди учителів початкових класів.

Профком зобов’язується:

  3.7.  Не давати згоди адміністрації на вивільнення з роботи працівників без проведення попередніх переговорів щодо їх працевлаштування.

 3.8.Організувати в Жежелівському загальноосвітньому навчально -     виховному комплексі І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» навчання працівників з питань чинного законодавства про зайнятість.

3.9.Вести розяснювальну роботу з питань трудових прав та соціального захисту вивільнюваних працівників.

3.10.Забезпечувати правовий захист працівників, що вивільняються, згідно з чинним законодавством.

3.11. Контролювати надання працівникам переважного права залишення на роботі відповідно до ст.. 42 КЗпП України. Не допускати звільнення за ініціативою адміністрації вагітних жінок, жінок, які мають дітей віком до 3-х років (до 6-ти років – частина 6 ст.179 КЗпП України), одиноких матерів при наявності дитини віком до 14 років, або дитини-інваліда (ст..184 КЗпП України).

 

4.РЕГУЛЮВАННЯ ВИРОБНИЧИХ, ТРУДОВИХ            

                               ВІДНОСИН. РЕЖИМ ПРАЦІ ТА ВІДПОЧИНКУ

Адміністрація зобов’язується:

                 4.1. Забезпечити контроль за розробкою та затвердженням:

- типового штатного розпису;

- посадових обов’язків педагогічних інших працівників освіти; як необхідної умови забезпечення об’єктивної атестації працівників та встановлення відповідних умов праці;

- правил внутрішнього трудового розпорядку.

                 4.2.Зебезпечити контроль за дотриманням:

- встановлених чинним законодавством норм тривалості робочого часу і відпочинку для працівників;

- надання працівникам  щорічних, додаткових та соціальних відпусток відповідної тривалості згідно з чинним законодавством та на умовах, передбачених колективним договором.

      Сторони Колективного договору домовились:

4.3. Періоди, впродовж яких у Жежелівському загальноосвітньому

навчально - виховному комплексі І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» не здійснюється навчальний процес у зв’язку із санітарно – епідеміологічними, кліматичними чи іншими, не залежними від працівників обставинами, є робочим часом педагогічних та інших працівників. У зазначений час працівники залучаються до навчально-виховної, організаційно-методичної,організаційно-педагогічної робіт відповідно до наказу керівника закладу в порядку, передбаченому колективним договором та правилами внутрішнього трудового розпорядку.

4.4.  Залучення учителів, які здійснюють індивідуальне навчання дітей за медичними показаннями, до виконання іншої організаційно-педагогічної роботи у канікулярний період, здійснюється в межах кількості годин навчального навантаження, установленого при тарифікації до початку канікул.

4.5. Звільнення педагогічних та інших працівників Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» з ініціативи адміністрації, у зв’язку з реорганізацією навчального закладу, скороченням штатів здійснюється тільки після закінчення навчального року з дотриманням порядку та надання гарантій, передбачених чинним законодавством. Реорганізацію закладу освіти, як правило, проводити по закінченню навчального року.

4.6. Звільнення педагогічних працівників за ініціативою адміністрації закладу освіти проводити за попереднім погодженням з профспілковими комітетами згідно вимог чинного законодавства після навчального року (п. 6.5. «Положення про порядок наймання та звільнення педагогічних працівників закладів освіти, що є у державній власності»).

4.7.  При прийнятті на роботу педагогічних працівників враховувати думку працівників однойменних спеціальностей, якщо вони не матимуть повної ставки заробітної плати.

4.8. При прийнятті на роботу в Жежелівський загальноосвітній навчально -     виховний комплекс І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» знайомити працівників письмово з посадовими обов’язками та правилами внутрішнього трудового розпорядку.

4. 9.  Забезпечити дотримання чинного законодавства щодо повідомлення педагогічних працівників щодо обсягу навчального навантаження на наступний навчальний рік, на пізніше ніж за 2 місяці до їх запровадження.

4.10. Затверджувати штатний розпис, графіки відпусток, навчальне навантаження педагогічних працівників,розклад уроків разом з профкомом закладу.

4.11.Забезпечити дотримання чинного законодавства щодо надання в повному обсязі гарантій і компенсацій працівникам Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок», які направляються для підвищення кваліфікації, підготовки, перепідготовки, навчання іншим професіям з відривом від виробництва.

4.12. Надавати працівникам щорічні основні оплачувані відпустки встановленої законодавством тривалості.

4.13. Забезпечити встановлення працівникам конкретної тривалості додаткових відпусток за роботу із шкідливими і важкими умовами праці залежно від результатів атестації робочих місць.

4.14. Погоджувати з профкомом:

-  штатні розписи, графіки відпусток, навчальне навантаження педагогічних працівників;

- запровадження змін, перегляд умов праці;

- час початку і закінчення роботи;

- посадові інструкції працівників, в т.ч. з охорони праці.

4.15. Не застосовувати заходи адміністративного впливу,  тиск на педагогів у випадку відстоювання ними законних прав та інтересів працівників.

4.16. Створити комісію по трудових спорах у колективі.

         4.17. Навчальне навантаження в обємі менше тарифної ставки встановлювати лише за  письмовою згодою працівників.

4.18. Забезпечити матеріальне заохочення педагогічних працівників,учні яких стали переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних учнівських олімпіад, конкурсів,турнірів. (Додаток №6).

4.19. Графік щорічних основних відпусток затверджувати за погодженням з профспілковими комітетами на початку поточного календарного року (січень) і про початок відпустки письмово повідомляти працівників не пізніше, ніж за два тижні до початку відпустки.

4.20. Сезонним та тимчасовим працівникам відпустку надавати пропорційно відпрацьованому часу.

4.21. Надавати оплачувану щорічну відпустку педагогічним працівникам протягом навчального року та забезпечити її поділ на частини в зв’язку з необхідністю санаторно-курортного лікування, що підтверджується довідкою медичного закладу.

4.22. За бажанням працівника в разі можливості та виробничої необхідності залучення його до виконання посадових обов’язків чи виконання іншої роботи під час відпустки виплачувати грошову компенсацію за частину щорічної відпустки (при умові, що тривалість фактично наданих працівникові щорічної та додаткової відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарних дні (ст..24 Закону України «Про відпустки»).

 4.23. Забезпечити надання додаткових відпусток працівникам із ненормованим робочим днем тривалістю до 7 календарних днів згідно із списками посад, робіт та професій, визначених колективними договорами на підставі орієнтовного переліку посад працівників з ненормованим робочим  днем. (Додаток № 2).

Профком  зобов’язується:

                 4.24.Надавати юридичну та методичну допомогу у вирішенні питань виробничого характеру.

                 4.25. Представляти і захищати трудові  та соціально-економічні права й інтереси членів профспілки в органах державної влади та місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями та в судових органах.

4.26. Усіма можливими законними засобами захищати працівників, до яких незаконно застосовуються заходи адміністративно - дисциплінарного впливу внаслідок відстоювання ними інтересів трудящих та трудових колективів.

 

5. НОРМУВАННЯ І ОПЛАТА ПРАЦІ.

Адміністрація  зобов’язується:

5.1. В межах повноважень сприяти дотриманню в Жежелівському загальноосвітньому навчально -     виховному комплексі І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» законодавства про оплату праці.

5.2. Здійснювати оперативний контроль за своєчасною виплатою заробітної плати працівникам Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» у терміни, визначені колективним договором.

5.3. Забезпечувати виплату працівникам Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» підвищеної оплати праці згідно Законів України, постанов Кабінету Міністрів України за роботу в понадурочний час, у святкові та вихідні дні у подвійному розмірі або наданню інших днів відпочинку.

5.4. Вживати заходів для своєчасної виплати в повному обсязі працівникам галузі заробітної плати, відпускних, оздоровчих, винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків, витрат на службові відрядження.

5.5. Забезпечувати виплату щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам навчальних закладів за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків в розмірі, що не перевищує посадового окладу відповідно до ст.. 57 Закону України «Про освіту», «Порядок надання щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам навчальних закладів державної та комунальної власності за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків», затверджений Постановою КМУ №898 від 05.06.2000 року та Положенням про надання щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків. (Додаток № 4).

5.6. Відповідно до ст..30 Закону України «Про оплату праці» при кожній виплаті заробітної плати на вимогу працівників повідомляти про загальну суму заробітної плати з розшифровкою за видами виплат, розміри і підстави відрахувань, суму заробітної плати, що належить до виплати.(ст..110 КЗпП України)

5.7. Здійснювати виплату заробітної плати працівникам закладу освіти за період відпусток, поточної заробітної плати не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплати, у терміни, визначені колективним договором, з дотриманням вимог Конвенції МОП № 953 ( «Про охорону заробітної плати» та відповідних Рекомендацій

      «Про охорону заробітної плати» № 85 щодо здійснення остаточного розрахунку в межах двох тижнів після закінчення роботи

- аванс – до 16 числа кожного місяця

- зарплату – до 1 числа наступного місяця.

5.8.У разі, коли день виплати заробітної плати збігається з вихідним, святковим або неробочим днем, заробітну плату виплачувати напередодні.

5.9. Здійснювати виплату заробітної плати через установи банків відповідно до чинного законодавства лише на підставі особистих заяв працівників.

5.10. Установлювати педагогічним працівникам, які перебувають у відпустках по догляду за дитиною, навчальне навантаження під час тарифікації на відповідний навчальний рік у обсязі не менше ставки до виходу з таких відпусток. На період їх відпусток години навчального навантаження тимчасово передавати іншим вчителям. Після  закінчення відпусток забезпечувати педагогічним працівникам навантаження, встановлене при тарифікації на початок навчального року.

5.11. Дотримуватись вимог Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом МОН від 20 липня 2004 року № 641, при встановленні доплат за завідування навчальними кабінетами.

5.12. Здійснювати додаткову оплату за роботу в нічний час ( з 10 –ї години вечора до 6-ї години ранку) працівникам, які за графіками роботи працюють у цей час, у розмірі до 35% посадового окладу

5.13. Забезпечити працівників Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» ставкою заробітної плати на рівні, не нижчому мінімальної, встановленої в державі.. Про зміну  умов оплати праці в бік зменшення з об’єктивних причин попереджати письмово працівників не пізніше, ніж за два місяці відповідно до ст..ст.32, 103 КЗпП України.

5.14. Доводити до відома працівників  діючі і нові посадові оклади, ставки заробітної плати, доплати, надбавки і підвищення відповідно до діючого законодавства.

Профком зобов’язується:

5.15. Здійснювати оперативний контроль за дотриманням законодавства про оплату праці, сприяти у наданні працівникам необхідної консультативної допомоги щодо оплати праці.

 5.16. Представляти на прохання працівників їх інтереси щодо оплати праці в суді у випадках, передбачених законодавством.

 5.17.Інформувати Державну інспекцію праці про факти порушення законодавства щодо оплати праці, ініціювати проведення спільних перевірок дотримання законодавства про оплату праці.

5.18. Порушувати питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у невикористанні та порушенні законодавства про оплату праці»,.( ст.16 Закону України «Про колективні договори»).

 

6. ОХОРОНА ПРАЦІ І ЗДОРОВ”Я

Адміністрація  зобов’язується:

6.1. Забезпечити неухильне дотримання працівниками вимог Закону України «Про охорону праці», інших нормативних актів з охорони праці.

6.2. Забезпечити виконання Комплексної програми запобігання дорожньо-транспортного, побутового і дитячого травматизму невиробничого характеру.

6.3. Забезпечити розробку і виконання в Жежелівському загальноосвітньому навчально -     виховному комплексі І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» комплексу заходів з охорони праці та правил безпеки.

6.4. Проводити один раз на три роки навчання та перевірку знань з безпеки життєдіяльності (охорона праці, радіаційна безпека тощо) посадових осіб, спеціалістів з питань охорони праці,безпеки життєдіяльності, працівників галузі відповідно до Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих МОН.

6.5. Щорічно вносити на обговорення на нараді  питання створення належних умов і безпеки праці, вжиття заходів для зменшення виробничого травматизму і професійної захворюваності.

6.6.Медичні огляди працівників проводити згідно ст.17 Закону України «Про охорону праці»

6.7. Забезпечити заклад нормативно-правовими актами з охорони праці.

6.8. Щорічно забезпечувати своєчасну розробку і виконання комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійним захворюванням відповідно до вимог з охорони праці (Додаток № 7).

6.9. В ІV кварталі 2018р. провести атестацію робочих місць за умовами праці.

6.10. Витрати на охорону праці здійснювати згідно ст.19 Закону України «Про охорону праці»

Сторони Колективного договору домовились:

6.11.  Виконувати загальнодержавні, галузеві програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища,інших державних програм, спрямованих на запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням.

6.12. Забезпечити:

-  виконання заходів щодо створення здорових, безпечних умов праці і навчання для учасників навчально-виховного процесу відповідно до Законів України «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Про дорожній рух», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».

- реалізацією заходів з охорони праці, передбачених колективним договором,  безпечну експлуатацію будівель і споруд Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок», якість проведення технічної інвентаризації, планового попереджувального ремонту.

6.13. У відповідності з вимогами Закону України «Про охорону праці» забезпечувати вибори громадського (уповноваженого представника профспілки) з охорони праці, організовувати їх навчання та роботу.

6.14. Систематично аналізувати стан захворюваності та травматизму серед працівників та учасників навчально-виховного процесу, щорічно розробляти заходи щодо підвищення існуючого рівня охорони праці, профілактики та зниження захворюваності, попередження серед працівників виробничого та побутового травматизму.

6.15. Здійснювати контроль за проведенням безкоштовних медичних оглядів працівників.

Профком  зобовязується:

6.16.  Забезпечити громадський контроль за додержанням вимог, передбачених нормативними актами з питань охорони праці і належного виробничого побуту.

6.17. Домагатися своєчасного і повного відшкодування  шкоди, заподіяної працівникові каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, пов’язаним із виконанням ним трудових обов’язків, а також виплат одноразової допомоги згідно з Законом України «Про охорону праці».

6.18. Сприяти здійсненню відповідних заходів під час Щорічного проведення Всесвітнього дня охорони праці.

6.19. Забезпечити контроль за своєчасною і повною виплатою допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю і пологами, при народженні дитини та інших соціальних виплат згідно з чинним законодавством.

6.20. Забезпечити участь представників Профспілки у роботі комісій з розслідування причин нещасних випадків, опрацювання заходів щодо їх попередження, а також у вирішення соціальних питань, пов’язаних із профілактикою ушкодження здоровя працюючих.

 

7. СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ, ПІЛЬГИ, КОМПЕНСАЦІЇ

Адміністрація зобов’язується:

7.1. Забезпечити педагогічним та іншим працівникам галузі, а також особам, які навчаються, гарантії, передбачені чинним законодавством.

7.2. Сприяти вирішенню питання щодо регулярного безоплатного підвезення у сільській місцевості до місця роботи і додому педагогічних працівників.

7.3. Не заперечувати щодо надання профкомом  матеріальної допомоги членам профспілки для здешевлення оплати за санаторно-курортне лікування. Сприяти відзначенню ювілейних дат закладу відповідно до вимог Указу Президента України від02.12.95.р. №11695 «Про впорядкування пам’ятних дат та ювілеїв (50, 60, 100років…)

Профком зобов’язується:

7.4. Забезпечувати соціальні гарантії, пільги та компенсації працівникам, передбачені колективним договором.

7.5.Проводити роз’яснювальну роботу  щодо пенсійного забезпечення працівників.

7.6. Уразі потреби, на підставі заяви  надавати працівникам – членам профспілки матеріальну допомогу за рахунок профспілкових внесків.

7.7. Забезпечувати реалізацію законних прав та інтересів працівників освіти, у сфері духовного, культурно-освітнього та фізичного розвитку, організовувати відпочинок і дозвілля.

8. РОЗВИТОК СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА

З метою подальшого розвитку соціального  партнерства в галузі сторони Колективного договору домовились про наступне:

8.1. Сторони не приймають в односторонньому порядку рішень з основних питань стосовно соціальних, економічних, культурних прав і інтересів працівників галузі.

                  8.2. Сторони здійснюватимуть попереднє узгодження таких рішень шляхом переговорів.

8.3. Надавати голові профспілкового комітету,  вільний час від роботи із збереженням заробітної плати для виконання своїх громадських обов’язків протягом 2 годин на тиждень.

9.КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ  КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ ТА       

        ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

9.1. Сторони, що уклали колективний договір, зобов’язуються виконувати взяті на себе зобов’язання, визнавати і поважати права іншої сторони, нести відповідальність за її виконання в порядку, передбаченому законодавством.

9.2. З метою реалізації положень цього колективного договору, здійснення контролю за її виконанням Сторони зобов’язуються:

-         хід виконання колективного договору заслуховувати на колективних зборах;

-         зміни і доповнення до цього Колективного договору вносити за взаємною згодою Сторін після попередніх переговорів.

9.3.Колективний договір  набирає чинності з дня його підписання сторонами і діє до підписання нового Колективного договору. Кожна сторона має право вносити пропозиції щодо змін та доповнень до тексту Колективного договору. Ці пропозиції можуть бути внесені до Колективного договору лише за згодою обох Сторін.

9.4. За 3 місяці до закінчення строку дії цього Колективного договору  за ініціативою однієї із сторін розпочинаються переговори щодо укладання Колективного договору на наступний термін.

               9.5. Невиконання керівником закладу  положень колективного договору є підставою для порушення перед органами державного управління освітою за підпорядкуванням питання  про розірвання з ними трудових  договорів згідно діючого законодавства.

                                           

Директор Жежелівського загальноосвітнього                             Голова профкому Жежелівського

навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів                           загальноосвітнього навчально -

«Школа – дитячий садок»                                                               виховного комплексу І-ІІІ ступенів

___________ Н. І. Подгорчук                                «Школа – дитячий садок»

                                                                      __________ Н. В. Лясківська

Додаток № 1

ПЕРЕЛІК

питань соціально – економічного і правового характеру, що погоджується керівником навчального закладу з профкомом

 

№№

Пп

              Питання і документи

                               Підстава

   1.

Правила внутрішнього трудового

розпорядку

ст..142 КЗпП України

   2.

Попередній та остаточний розподіл

навчального навантаження

п.п.24. 25 Типових правил внутріш-

нього трудового розпорядку

п.63 Інструкції про порядок обчислення

заробітної плати працівників освіти

   3.

Розклад уроків

п.25 Типових правил внутрішнього

трудового розпорядку

  4.

Графіки робочого дня і змінності

техперсоналу

п.26 Типових правил ВТР

   5.

Залучення працівників у виняткових

випадках до роботи у святкові, вихідні дня

та до надурочних робіт

ст..71 КЗпП України

   6.

Графіки відпусток

ст..79 КЗпП України

   7.

Прийом на роботу неповнолітніх

ст..188 КЗпП України

   8.

Склад атестаційної комісії

п.6.1. Типового Положення про

 атестацію педпрацівників України

   9.

Звільнення працівників за ініціативою

адміністрації з підстав передбачених

п.1 (крім ліквідації організації) пп..2-5-7

ст..40,п.п.2,3 ст.41 КЗпП України, тобто

при:

п.1 ст.40- скороченні штатів, реорганізації;

п.2 ст.40- невідповідності посаді внаслідок

недостатньої кваліфікації або стану здо-

ровя;

п.3 ст.40-системетичного виконання без

поважних причин посадових обовязків;

п.4 ст.40-прогули без поважних причин;

п.5 ст.40-незявленні на роботу більше 4-х

місяців внаслідок хвороби (крім особливого

списку);

п.7 ст.40-появі на роботу в нетверезому

стані;

п.2 ст.41-винних діях при обслуговуванні

матеріальних цінностей, якщо вони дають

підстави для втрати довіря

п.3 ст41-аморальному вчинку несумісному

з виховними функціями

 

 

ст..43 КЗпП України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 10.

Накладання дисциплінарних стягнень на

членів профкому (на голову профкому

погодження районного профспілкового

органу)

ст..252 КЗпП України

 

  11.

Заходи з охорони праці та техніки безпеки

ст..161 КЗпП України

  12.

Правила з техніки безпеки у навчальних

кабінетах, майстернях, спортзалах,

котельнях і т.д.

Типові правила з техніки безпеки

 13.

Тарифікаційні списки

п.4 додатки 1,2,3 Інструкції про порядок

обчислення з плати працівників освіти

 14.

Перелік працівників із числа адміністратив-

но – господарського, навчально-допоміж-

ного персоналу, які мають право на

підвищення посадових окладів

п.31 тієї ж Інструкції (на 15-25%)

 15.

Доплати за суміщення професій (посад),

розширення зони обслуговування чи

збільшення обсягів виконуваних робіт

п.52 там же

 16.

Положення про преміювання, розміри

матеріальної допомоги та премій працівни-

кам та керівникам установ

п.53 там же

 17.

Перелік робіт, на які встановлюються доп-

лати за важкі і несприятливі умови праці,

атестація робочих місць, розміри доплати

за видами робіт  за результатами атестації

додаток №9 до цієї ж Інструкції

 18.

Надання відпусток педагогам у робочий час

(в окремих випадках)

ст..11 Закону України “Про відпустки”

 19.

Інші питання, передбачені діючим законо-

давством.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 2

ПЕРЕЛІК

робочих місць, робіт, посад з несприятливими умовами праці, зайнятість працівників на роботах в яких дає право на щорічну додаткову відпустку та її тривалість (за умовами праці)

 

 

 

1.     Керівники установ і організацій, їх заступники – 7 днів.

2.     Бібліотекарі -4дн.

3.     Середній медичний персонал - 4дн.

4.     Секретар –друкарка – 4дн.

5.     Прибиральник службових приміщень, зайнятий прибиранням загальних убиралень і санвузлів – 4 дні

6.     Сторож- 4 дні

7.     Машиніст із прання та ремонту спецодягу, зайнятий пранням спецодягу – 3 дні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 3

ПЕРЕЛІК

доплат, надбавок до тарифних і посадових окладів працівників підприємств, установ та організацій, що мають міжгалузевий характер

 

     Доплати і надбавки

Розміри доплат і надбавок

Доплати

За суміщення професій (посад)

 

 

За розширення зони обслуговування

або збільшення обсягу робіт

 

 

 

За виконання обов’язків тимчасово

відсутнього працівника 

 

За складність і напруженість у

роботі

 

За роботу у нічний час

(з 22-00 до 6-00)

 

 

 

За використання в роботі

дезінфікувальних засобів, а також

працівникам, які зайняті прибира-

нням туалетів

 До 50 % тарифної ставки окладу

суміщених посад працівників

 

 

до 50 % тарифної ставки окладу,

які могли б виплачуватися за умови

додержання нормативної кількості

працівників

 

до 50% тарифної ставки, окладу

відсутнього працівника

 

до 50% тарифної ставки, окладу

 

 

35% тарифної ставки

посадового окладу за кожну годину

в цей час

 

 

у розмірі 10% посадового (місячного окладу)

 

 

 

 

За високі досягнення у праці

 

 

 

 

до 50% посадового окладу

 

 

 

 

 

 

 

 Додаток № 4

Затверджую                                              Погоджую

Директор Жежелівського загальноосвітнього                             Голова профкому Жежелівського

навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів                           загальноосвітнього навчально -

«Школа – дитячий садок»                                                               виховного комплексу І-ІІІ ступенів

___________ Н. І. Подгорчук                                «Школа – дитячий садок»

                                                                      __________ Н. В. Лясківська

                                                                                       

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок надання щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов`язків

 

1.     Щорічна грошова винагорода педагогічним працівникам за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов`язків надається відповідно до абз.9 ст.57 Закону України «Про освіту», Порядку надання щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам навчальних закладів державної та комунальної форм власності за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов`язків, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 05.06.2000 р. № 898.

2.     Винагорода надається кожного року усім педагогічним працівникам закладу, за виключенням:

-  працівників, які працюють в даному закладі за сумісництвом;

-  працівників, які мають не зняте дисциплінарне стягнення.

3.Винагорода надається педагогічним працівникам як правило до професійного свята – Дня працівника освіти, а в разі звільнення педагогічного працівника серед навчального року винагорода виплачується при повному розрахунку з працівником із врахуванням часу фактичної роботи.

4. Розмір винагороди кожному працівнику визначається на спільному засіданні керівництва закладу та профкому.

5. При визначенні розміру винагороди враховується:

- сумлінна праця, зразкове виконання службових обов`язків, виконання правил внутрішнього трудового розпорядку;

- досягнення успіхів у навчанні та вихованні дітей, участь у районних, обласних олімпіадах, змаганнях, конкурсах, оглядах тощо;

- збереження та використання учбово- матеріальної бази та технічних засобів навчання, оформлення кабінетів та майстерень, виготовлення наочності;

- проведення відкритих уроків, позакласних заходів, робота з батьками;

- додержання вимог з охорони праці та техніки безпеки, санітарно-гігієнічного режиму.

6. При визначенні розміру винагороди враховується час фактичної роботи працівника протягом відповідного навчального року.

7. Винагорода надається на підставі наказу керівника, погодженого зпрофкомом.

8. Розмір щорічної грошової винагороди не може перевищувати одного посадового окладу (ставки заробітної плати) з урахуванням підвищень на день видання наказу про виплату винагороди.

9. Працівники, які у зв`язку із застосуванням до них дисциплінарних стягнень не одержали винагороди, у разі визначення таких дисциплінарних стягнень неправомірними винагорода виплачується у розмірі не меншому за середній розмір винагороди по даному закладу освіти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 Додаток № 5

 

Затверджую                                              Погоджую

Директор Жежелівського загальноосвітнього                             Голова профкому Жежелівського

навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів                           загальноосвітнього навчально -

«Школа – дитячий садок»                                                               виховного комплексу І-ІІІ ступенів

___________ Н. І. Подгорчук                                «Школа – дитячий садок»

                                                                      __________ Н. В. Лясківська

                                                  ПОЛОЖЕННЯ

про преміювання педагогічних працівників та працівників із числа обслуговуючого персоналу

1.     Преміювання педагогічних працівників з метою стимулювання творчої праці, за досягнення вагомих результатів у підвищенні ефективності та якості навчально – виховної роботи запроваджене, спираючись на постанову Кабінету Міністрів України від 30.08.2002. року № 1298, наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 року за рахунок коштів, закладених у бюджет, а також за рахунок фонду економії коштів.

2.      Преміювання проводиться: за підсумками роботи в календарному році – в листопаді – грудні, за наслідками конкурсів, оглядів, олімпіад – не пізніше як через місяць після підведення підсумків, у зв’язку з ювілейними датами – до цих дат.

3.      Розмір премії кожного працівника  визначається із врахуванням якості його роботи, внеску у виконання планів і завдань, фактично відпрацьованого протягом року та погоджується з профспілковим комітетом.

4.     Педагогічні працівники преміюються за:

-         призові місця, а також за активну участь в міських конкурсах на міську Педагогічну премію, учитель року, вихователь року, на кращий навчальний кабінет та інших;

-         досягнення високих результатів учнів на міських олімпіадах, змаганнях, конкурсах;

-         досконале володіння різноманітними ефективними методами і прийомами організації навчально – виховної роботи;

-         високий рівень організації позакласної та позашкільної роботи, вплив на виховання в дітей громадянської свідомості та активності;

-         створення власного педагогічного стилю в роботі;

-         активне впровадження інноваційних технологій, передового педагогічного досвіду;

-         якісну організацію роботи методичних об’єднань, творчих груп, роботи з молодими педагогами тощо;

-         високу якість фахової підготовки та роботи над підвищенням кваліфікації;

-          вагомі внески в удосконалення обладнання навчального кабінету;

-         активну громадську роботу, високий рівень загальної культури.

 

5.     При преміюванні можуть бути враховані й інші показники, що випливають з конкретних умов, видів діяльності і сприяють вирішенню завдань виховання підростаючого покоління, відображають чесну і добросовісну працю, достойну поведінку та високий моральний обов’язок.

6.     Не можуть преміюватись працівники, які отримали дисциплінарні стягнення в поточному році, пройшли атестацію з пониженням категорій.

7.     З метою морального і матеріального стимулювання праці випускників педагогічних навчальних закладів вони можуть відзначатись заохочувальними преміями або цінними подарунками під час урочистої посвяти у вчителі.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про преміювання працівників з числа обслуговуючого персоналу

1.     Преміювання працівників з числа обслуговуючого персоналу запроваджене з метою стимулювання добросовісної праці, за досягнення у створенні належних умов для ефективної діяльності навчального закладу.

2.      Преміювання може проводитись за рахунок коштів, закладених у кошторис відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року № 1298, а також за рахунок економії фонду заробітної плати.

3.      Преміювання здійснюється за наслідками роботи за рік у зв’язку з професійними, святковими та ювілейними датами.

4.      Розмір премії визначається із врахуванням якості роботи працівника, особистого внеску у виконання планів і завдань та погоджується з профкомом.

5.     Працівники преміюються за:

-         добросовісне та ініціативне ставлення до виконання посадових обов’язків, дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку;

-         утримання в належному експлуатаційному порядку приміщень, господарського обладнання, інвентаря і території;

-         активну участь у створенні необхідних умов праці працівників та дітей;

-         ефективну роботу з матеріально – технічного забезпечення процесу навчання і виховання; внесок у покращення стану дотримання правил і норм дотримання безпеки життєдіяльності; забезпечення дотримання санітарно – гігієнічного режиму роботи закладу;

-         знання та виконання вимог кваліфікаційних характеристик.

6.     При преміюванні можуть бути враховані й інші показники, в т.ч. за конкретними посадами, умовами, видами робіт тощо. Порядок преміювання в таких випадках визначається окремими положеннями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  № 6

Затверджую                                              Погоджую

Директор Жежелівського загальноосвітнього                             Голова профкому Жежелівського

навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів                           загальноосвітнього навчально -

«Школа – дитячий садок»                                                               виховного комплексу І-ІІІ ступенів

___________ Н. І. Подгорчук                                «Школа – дитячий садок»

                                                                      __________ Н. В. Лясківська

 

Положення

про преміювання педагогічних працівників

за високу результативність праці

 

1.Загальні положення

1.1. Це Положення визначає показники та умови преміювання педагогічних працівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів за високу результативність праці.

1.2. Положення розроблено відповідно до Закону України «Про освіту», Постанови КМУ від 30.08.2002 року № 1298 «Про впорядкування умов оплати праці працівників установ закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», керуючись наказом МОН України від 26.09.2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ  освіти і наукових установ».

1.3. Виплата грошової винагороди педагогічним працівникам здійснюється одноразово з метою:

- стимулювання сумлінного виконання службових  обовязків та результативності участі молоді в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних конкурсах;

- забезпечення фахового вдосконалення супроводу обдарованої молоді;

- вивчення і впровадження передового педагогічного досвіду, використання нових технологій та форм організації навчально-виховного процесу.

1.4. Під час преміювання враховуються результати підготовки педагогічними працівниками учнів в олімпіадах, конкурсах – захистах МАН, Міжнародному конкурсі з української мови імені П. Яцика, Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Т.Шевченка, за призові місця в обласних і Всеукраїнських етапах конкурсів і змагань, які проводяться за сприяння Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України.

1.5. Положення поширюється на всіх педагогічних працівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

2. Показники визначення розміру виплати грошової винагороди.

2.1. Одноразова грошова винагорода виплачується працівнику у розмірі:

- за підготовку призера районного рівня ІІ місце - 800,0 грн.., ІІІ місце -  500,0 грн..

- за підготовку переможця районного рівня -  1000,0 грн..

- за підготовку призера обласного рівня ІІ місце -  3000,0 грн.., ІІІ місце -  2000,0 грн.

- за підготовку переможця обласного рівня -  5000,0 грн..

- керівникам гуртків, які протягом року здобули (підтвердили) звання «Зразковий художній колектив», «Народний аматорський колектив Профспілок України», «Зразковий музей» - 1000,0 грн..

- за підготовку призера Всеукраїнського рівня ІІ місце – 5000,0 грн., ІІІ місце – 3000,0 грн.

- за підготовку переможця Всеукраїнського рівня -  10000,0 грн..

- за підготовку призера Міжнародного рівня ІІ місце – 15000,0 грн.., ІІІ місце – 10000,0 грн.

- за підготовку переможця Міжнародного рівня – 20000,0 грн..

2.2. За умови підготовки переможців і призерів одним педагогічним працівником винагорода виплачується за кожного переможця і призера у розмірі: до найбільшої премії додається ½ частина кожної наступної суми.

3. Порядок і терміни виплати грошової винагороди.

3.1. Виплата грошової винагороди здійснюється в межах бюджетних асигнувань на оплату праці.

З.2 Виплата одноразової грошової винагороди проводиться за результатами підготовки та участі учнів в олімпіадах та конкурсах за минулий рік під час проведення районного свята з нагоди Дня працівників освіти.                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  № 7

Затверджую                                              Погоджую

Директор Жежелівського загальноосвітнього                             Голова профкому Жежелівського

навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів                           загальноосвітнього навчально -

«Школа – дитячий садок»                                                               виховного комплексу І-ІІІ ступенів

___________ Н. І. Подгорчук                                «Школа – дитячий садок»

                                                                      __________ Н. В. Лясківська

 

Комплексні заходи

щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійним захворюванням і аваріям

 

№ п/п

Назва заходу

Строк виконання

Відповідальний за виконання

1.

Навчання та перевірка знань з охорони праці

Згідно чинного законодавства

Адміністрація

2.

Проведення медичних оглядів

Згідно чинного законодавства

Адміністрація

3.

Перевірка захисного заземлення і опору ізоляції електромережі.

Згідно чинного законодавства

Адміністрація

4.

Наповнення аптечок препаратами першої медичної допомоги

Постійно

Адміністрація

5.

Організація періодичних оглядів будівлі та навчальних приміщень

1 раз на рік

Адміністрація

6.

Проведення атестації робочих місць із шкідливими умовами праці, якщо вийшли строки

ІV квартал 2024р.

Адміністрація

7.

Відновлення куточків з охорони праці

 Постійно

Відповідальний з охорони праці

8.

Проведення Дня з охорони праці

Перша середа щомісячно

Адміністрація, профком,відповідальний з охорони праці

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 8

 

 

Затверджено

               Зборами трудового колективу  Жежелівського

                       загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів

 «Школа – дитячий садок»

           Протокол    № 12 від  18.09.2019р.

 

 

 

Склад комісії з охорони праці

 

 

 

 

Голова комісії:Вік  Болеслав  Болеславович

 

 

Члени комісії:Тучак  Олена Анатоліївна

Орищук Лариса Володимирівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 9

Затверджую                                              Погоджую

Директор Жежелівського загальноосвітнього                             Голова профкому Жежелівського

навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів                           загальноосвітнього навчально -

«Школа – дитячий садок»                                                               виховного комплексу І-ІІІ ступенів

___________ Н. І. Подгорчук                                «Школа – дитячий садок»

                                                                      __________ Н. В. Лясківська

 

 

ПЕРЕЛІК

професій і посад працівників, яким безкоштовно видається спецодяг та інші засоби індивідуального захисту

 

№п/п

Назва виробництв, цехів, професій, посад

Найменування спецодягу, спецвзуття

Строк експлуатації

1.

 Прибиральник службових приміщень

Халат робочий

Миючі засоби

200 гр. мила

450 гр.  миючого засобу

Рукавиці гумові

12 місяців

 

12 місяців

 

 

 

12 місяців

2.

Машиніст із прання та ремонту спецодягу, зайнятий ремонтом спецодягу

Халат робочий

Рукавиці гумові

12 місяців

12 місяців

3.

Кочегар котельні, що працює  з видаленням золи.

Рукавиці робочі

 

12 місяців

4.

Кухар

Халат білий

12 місяців

5.

Кухар дитячого харчування

Халат білий

12 місяців

6.

Робітник по обслуговуванню

Рукавиці робочі

12 місяців

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Додаток № 10

 

Затверджую                                              Погоджую

Директор Жежелівського загальноосвітнього                             Голова профкому Жежелівського

навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів                           загальноосвітнього навчально -

«Школа – дитячий садок»                                                               виховного комплексу І-ІІІ ступенів

___________ Н. І. Подгорчук                                «Школа – дитячий садок»

                                                                      __________ Н. В. Лясківська

 

ПОРЯДОК

зменшення розміру одноразової допомоги, яка надається потерпілому від нещасного випадку на виробництві, якщо нещасний випадок трапився внаслідок невиконання потерпілим вимог нормативних актів про охорону праці

 

 

№п/п

Вид здійсненого потерпілим порушення, що стало причиною нещасного випадку

Розмір допомоги у %

1.

Виконання роботи в нетверезому стані, якщо цей стан було визнано причиною нещасного випадку

 

50%

2.

Неодноразові свідомі порушення і вимог нормативних актів про охорону праці за які раніше накладались дисциплінарну стягнення або вносились відповідно документально оформленні попередження

 

50%

 

3.

Перше свідоме порушення вимог безпе6ки при виконанні робіт або обслуговування об`єктів підвищеної небезпеки

40%

4.

 Невикористання виданих працівникові засобів індивідуального захисту передбачених правилами і нормами, якщо порушення було:

першим

повторним

 

 

 

20%

40%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 11

 

Затверджую                                              Погоджую

Директор Жежелівського загальноосвітнього                             Голова профкому Жежелівського

навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів                           загальноосвітнього навчально -

«Школа – дитячий садок»                                                               виховного комплексу І-ІІІ ступенів

___________ Н. І. Подгорчук                                «Школа – дитячий садок»

                                                                      __________ Н. В. Лясківська

 

 

Положення про роботу

уповноваженого трудового колективу з питань охорони праці

( розроблене на підставі Типового положення, затвердженого наказом Держкомітету України по нагляду за охороною праці від 28 грудня 1993 р. № 135)

 

1.     Уповноважений трудовим колективом обирається простою більшістю голосів на загальних зборах колективу відкритим голосуванням.

2.     Уповноважений трудовим колективом в місячний термін після обрання проходить навчання з охорони праці.

3.     Уповноважений трудовим колективом  керується законодавством про працю, Законом України «Про підприємства  в Україні».

4.     Навчальні заклади забезпечують уповноваженого трудовим колективом правилами, інструкціями, нормативними актами.

5.     Методичне керівництво роботою уповноваженого трудовим колективом здійснює організація самоврядування трудового колективу.

6.     Уповноважений трудовим колективом звітує про свою роботу на загальних зборах.

7.     Уповноважений трудовим колективом здійснює контроль:

-  умов праці на робочих місцях, безпеки машин, механізмів, устаткування, стану засобів захисту, проходів шляхів евакуації та запасних виходів, санітарно-побутових умов;

-  діючого режиму праці і відпочинку;

-  забезпеченості працівників спецодягом, взуттям, засобами захисту, харчування, миючими засобами;

-  пільг і компенсацій, що надаються працівникам за роботу з важкими та шкідливими умовами праці;

-  відшкодування шкоди працівникам у разі ушкодження їх здоров»я або заподіяння моральної шкоди;

-  проведення навчання, інструктажів перевірки знань працівників з охорони праці;

-  проходження працівниками медоглядів;

-  розслідування та облік нещасних випадків;

-  контроль за використанням фонду охорони праці  установи за його призначенням.

8.     Уповноважений трудовим колективом бере участь в роботі комісії з постань атестації робочих місць, розгляді факту наявності виробничої ситуації, небезпечної для здоров`я у розгляді листів з питань охорони праці.

9.     Уповноважений трудовим колективом  має право:

-  перевіряти стан безпеки і гігієни праці;

-  вносити виявлені порушення в книгу пропозицій;

-  вимагати припинення роботи на робочому місці у разі створення загрози життю і здоров`ю;

-  бути представником трудового колективу з питань охорони праці в судах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 12

Затверджено                                                                        Погоджено

Директор Жежелівського загальноосвітнього                  Зборами трудового колективу  Жежелівського

навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів                           загальноосвітнього навчально -

«Школа – дитячий садок»                                                               виховного комплексу І-ІІІ ступенів

___________ Н. І. Подгорчук                                «Школа – дитячий садок»

                                                                                  № 12 від 18.09.2019р .

 

 

Правила внутрішньо – трудового розпорядку

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Трудова дисципліна в Жежелівському загальноосвітньому навчально -     виховному комплексі І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» грунтується на свідомості та сумлінному виконанні працівниками своїх трудових обов'язків і є необхідною умовою організації ефективної праці і навчального процесу. Трудова дисципліна забезпечується методами переконання та заохочення до сумлінної праці. До порушників дисципліни застосовуються заходи дисциплінарного та громадського впливу.

2. Ці правила поширюються на всіх працівників Жежелівського ЗНВК.

3. Метою цих Правил є визначення обов'язків педагогічних та інших працівників ЗНВК, передбачених нормами, які встановлюють внутрішній розпорядок в навчальних закладах.

4. Усі ці питання, пов'язані із застосуванням Правил трудового розпорядку розв'язує директор  в межах наданих йому повноважень, а у випадках, передбачених діючим законодавством і Правилами трудового розпорядку, спільно або за погодженням із профспілковим комітетом.

II. ПРО ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ І ЗВІЛЬНЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ

1 .Працівники  Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» приймаються на роботу за трудовим договором, контрактами або на конкурсній основі відповідно до чинного законодавства.

2. При прийнятті на роботу директор  зобов'язаний зажадати від особи, що працевлаштовується  надання трудової книжки, оформленої у встановленому порядку, пред'явлення паспорта, диплома або іншого документа про освіту чи професійну підготовку; військовозобов'язані пред'являють військовий квиток. Особи, які влаштовуються на роботу, що вимагає спеціальних знань, зобов'язані подати відповідні документи про освіту чи професійну підготовку. Особи які приймаються на роботу до ЗНВК, зобов'язані подати медичний висновок про відсутність протипоказань для роботи в дитячій установі.

3. Працівники Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» можуть працювати за сумісництвом відповідно до чинного законодавства.

4. Прийняття на роботу оформляється наказом директора , який оголошується працівнику під розписку,

5. На осіб, які працюють понад п'ять днів, заводять трудові книжки. На тих, хто працює за сумісництвом, трудові книжки ведуться за основним місцем роботи. Трудові книжки зберігаються як документи сурової звітності.

6. Приймають працівника або переводячи його в установленому порядку на іншу роботу директор  зобов'язаний:

 а) роз'яснити працівникові його права та обов'язки, істотні умови праці, наявність на робочому місці, де він буде працювати, небезпечних і шкідливих виробничих факторів, яких не усунено, та можливі наслідки їх впливу на здоров'я, його права та пільги і компенсації за роботу в таких умовах відповідно до чинного законодавства і колективного договору; б)ознайомити працівника з правилами внутрішнього розпорядку та колективним договором;

в) визначити працівникові робоче місце, забезпечити його необхідними для роботи засобами;

г) проінструктувати працівника з техніки безпеки, виробничої санітарії, гігієни праці та протипожежної безпеки.

7. Припинення трудового договору може мати місце лише на підставах, передбачених чинним законодавством та умовами контракту.

8. Розірвання трудового договору з ініціативи адміністрації ЗНВК допускається у випадках, передбачених чинним законодавством та умовами контракту. Звільнення педагогічних працівників у зв'язку із скороченням обсягу роботи може мати місце тільки в кінці навчального року. Звільнення педагогічних працівників за результатами атестації, а також у випадках ліквідації  Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок», скорочення кількості або штату працівників, здійснюється у відповідності з чинним законодавством.

9. Припинення трудового договору оформляється наказом директора Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу   І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок».

10. Директор Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» зобов'язаний видати працівникові належно оформлену трудові книжку і провести з ним розрахунок у відповідності з чинним законодавством. Записи про причини звільнення у трудовій книжці повинні проводитись у відповідності з оформлюванням чинного законодавства зі посиланням на відповідний пункт, статтю Закону. Днем звільнення вважається останній день роботи.

III. ОСНОВНІ ПРАВА ТА ОБОВЯЗКИ ПРАЦІВНИКІВ.

1.      Педагогічні працівники мають право на:

- захист професійної честі і гідності;

- вільний вибір форм , методів, засобів навчання, виявлення педагогічної ініціативи.

- індивідуальну педагогічну діяльність;

- участь у громадському самоврядуванні;

- користування подовженою оплачуваною відпусткою;

- пільгове забезпечення житлом у порядку, передбаченому законодавством;

- підвищення кваліфікації, перепідготовку, вільний вибір змісту, програм, форм навчання, організацій та установ, які здійснюють підвищення кваліфікації і перепідготовку.

2. Працівники закладу освіти зобов'язані:

 а) працювати сумлінно,  виконувати навчальний  режим,  вимогистатуту   закладу   освіти   і  правила  внутрішнього  розпорядку,дотримуватись дисципліни праці;

б)      своєчасно і точно виконувати розпорядження адміністрації, дотримуватись виконавчої дисципліни;

в)      прагнути до підвищення якості виконуваної роботи. Не допускати упущень у ній;

г)       виконувати вимоги з охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії, протипожежної безпеки, передбачені
відповідними правилами та інструкціями;

д)      бути завжди уважними, чуйними і справедливими до вихованців, ввічливими з батьками, учнів і
членами колективу;

е)       бути прикладом гідної поведінки на роботі, в побуті та громадських місцях;

ж)      берегти обладнання , інвентар, матеріали, навчальні посібники тощо, виховувати в учнів бережливе ставлення до
майна
Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок»;

з)       приходити в установлені строки періодичні методичні огляди відповідно до чинного законодавства.
  Педагогічні працівники
Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» несуть повну відповідальність за життя і здоров'я дітей під час проведення

уроків (занять), позакласних та позашкільних заходів. Вихователі Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу   І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок»зобов'язані організувати роботу з вихованцями так, щоб повністю виключити випадки травматизму та інших випадків негативної поведінки вихованців.

 Наказом директора  в установленому порядку на вчителів покладається завідування навчальними кабінетами, навчально - дослідними ділянками, майстернями, а також виконання інших навчально - виховних функцій.

3. Педагогічні працівники Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» повинні:

а)забезпечити умови для засвоєння учнями навчальних програм на рівні обов'язкових державних вимог, сприяти розвитку здібностей учнів;

б) настановлення та особистим прикладом утверджувати повагу до принципів загальнолюдської моралі: правди, справедливості, відданості, патріотизму, гуманізму, доброти, стриманості, працелюбства, поміркованості, інших доброчинностей.

в)      виховувати повагу до батьків, жінки, культурно - національних, духовних, історичних цінностей України, країни
походження, державного і соціального устрою, цивілізації, дбайлива ставлення до навколишнього середовище;

г)       готувати до свідомого життя, в дусі взаємо порозуміння, миру, злагоди між народами, етнічними, національними,
релігійними групами;

д)      додержуватись педагогічної етики, моралі, поважати гідність дитини;

е)       захищати дітей від будь - яких форм фізичного або психічного насильства, запобігати вживанню ними алкоголю,
наркотиків, іншим шкідливим звичкам;

ж)      постійно підвищувати професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру.

IV.ОСНОВНІ ОБОВЯЗКИ ДИРЕКТОРА

Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок»

1 .Директор  зобов'язаний:

- забезпечити необхідні організаційні та економічні умови для проведення навчально - виховного процесу на рівні державних стандартів якості освіти, для ефективної роботи педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» відповідно до їхньої спеціалізації чи кваліфікації.

- визначити всім працівникам робочі місця, своєчасно доводити до відома розклад занять, забезпечити їх необхідними засобами роботи;

- удосконалювати навчально - виховний процес, впроваджувати в практику кращий досвід роботи, пропозиції педагогічних та інших працівників, спрямованні на поліпшення роботи ЗНВК;

- організовувати підготовку необхідної кількості педагогічних кадрів, їх атестацію, правове і професійне навчання;

- укладати та розривати угоди, контракти з керівниками структур, підрозділів, педагогічними та іншими працівниками відповідно до чинного законодавства, Закону України «Про освіту»;

- доводити до відома педагогічних працівників у кінці навчального року педагогічне навантаження у наступному навчальному році;

- видавати заробітну плату працівникам  у встановленому порядку, надавати відпустку всім працівникам ЗНВК відповідно до графіка відпусток;

- забезпечити умови техніки безпеки, виробничої санітарії, належне технічне обладнання всіх робочих місць, створювати здорові та безпечні умови праці, необхідні для виконання працівниками трудових обов'язків;

- дотримання чинного законодавства, активно використовувати засоби щодо вдосконалення управління, зміцнення договірної та трудової дисципліни;

- організовувати харчування вихованців Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок»;

- дотримуватись умов колективного договору, чуйно ставитися до повсякденних потреб працівників;

- своєчасно подавати центральним органам державної виконавчої влади встановлену статистичну і бухгалтерську звітність, а також інші необхідні відомості пророботу і стан Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок».

Забезпечити належне утримання приміщень, опалення, вентиляції, обладнання, створювати належні умови для зберігання майна Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу   І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок».

V. РОБОЧИЙ ЧАС І ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ

1.  В Жежелівському загальноосвітньому навчально -     виховному комплексі І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» встановлюється п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними і п'ятиденний навчальний тиждень з двома вихідними днями. Жежелівський загальноосвітній  навчально -     виховний комплекс І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок»  розпочинає роботу о 7.45 годині ранку і закінчує о 18.00 годині вечора.

Робочий час педагогічних працівників визначається розкладом уроків, графіком занять в позаурочний час, графіком роботи та посадовими обов'язками. Адміністрація Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» зобов'язана організувати облік явки на роботу та залишення роботи працівниками.

2. Персональну відповідальність за роботу технічного персоналу, його організацію та керівництво несе помічник директора з господарської частини;

-  за організацію роботи вчителів, роботи вихователів ГПД  дотримання ними режиму роботи,  роботу з дітьми - заступник директора з навчально - виховної роботи;

- за організацію роботи вихователів дитячого садка, дотримання ними режиму роботи, за чергування ними по дс,  в їдальні тощо, роботу з дітьми - заступник директора по дитячому садку;

- за організацію роботи гуртків, секцій,  за чергування вчителівпо школі в їдальні, на території, виконання виховних планів з дітьми тощо - заступник директора з виховної роботи;

3. Робочий тиждень для технічного персоналу – пятиденний, вчителі працюють відповідно до свого педагогічного

навантаження, розкладу уроків і мають п'ятиденний робочий тиждень; вихователі працюють відповідно затвердженого графіка і мають п’ятиденний  робочий тиждень.

4. Директор, його заступники працюють відповідно графіка роботи щоденно з 8.00 до 17.00, обідня перерва - 12.00 -13.00 при п'ятиденному робочому тижні.

5. Робочий тиждень для лаборанта, медичної сестри з 8.00 до 17.00, перерва на обід з 12.00 до 13.00.

6. Тривалість робочого дня обслуговуючого персоналу і робітників розпочинається  о 8.00 і закінчується о 17.00.

Окремі категорії працівників працюють згідно графіка змінності (оператори, сторожі і т.д.).

Для всіх працівників розробляється адміністрацією і погоджується профспілковим комітетом  режим роботи. Порядок і місце відпочинку, приймання їжі під час обідньої перерви з 12.00 до 13.00 визначається самими працівниками за погодженням з адміністрацією школи.

За погодженням із профспілковим комітетом окремим працівникам може встановлюватись інший час початку і закінчення роботи

В межах робочого дня педагогічні працівники повинні нести всі види навчально - методичної допомоги відповідно до посад навчального плану.

7. В канікулярний час помічник директора з господарської частини організовує чергування технічного персоналу на території, у суботу і у неділю ( прийняття чергування від сторожа і передача чергування сторожу )

8. При відсутності працівника вживають термінових заходів щодо його заміни іншим працівником: технічного персоналу - помічник

директора з господарської діяльності; вчителів - заступник директора з навчально - виховної роботи; вихователів д/с заступник директора по д/с.

9. Працівники залучаються до роботи в загальновстановлені вихідні та святкові дні. Цей час включається у місячну норму робочого часу. Вихідні дні передбачаються для них графіком роботи. Робота у святкові дня оплачується в цьому випадку в розмірі одинарної годинної або денної ставки понад місячний оклад. На бажання працівника, який працює у святковий день, йому може бути наданий інший день відпочинку.

Педагогічні працівники Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок», залучаються до чергування і деяких інших видів робіт у вихідні і святкові дні у виняткових випадках, за письмовим наказом директора за погодженням з профспілковим комітетом. Робота у вихідний день може компенсуватися за погодженням сторін наданням іншого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі.

10 .Працівникам  Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок»  категорично забороняється залишати роботу до приходу працівника, який його заміняє. В разі неявки замінюючого, працівник повідомляє про це адміністрацію, яка зобов'язана вжити необхідних заходів для заміни його іншим працівником.

11. Директор Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» залучає працівників  до чергування. Чергування вчителів проходить під час проведення уроків, вихователів - під час само підготовок, занять, перебування дітей в їдальнях, спальнях, на території.

Чергування розпочинається за 10 хвилин  до початку занять (вчителі, вихователі) і триває не більше 20 хвилин після закінчення уроків. Під час чергування працівники виконують обов'язки, покладені на них відповідними інстанціями.

Графік чергування затверджується директором школи і розробляється заступниками директора з навчально - виховної та виховної роботи, заступником директора по дс погоджується із педагогічними працівниками та профспілковим комітетом.

Забороняється залучати до чергування у вихідні та святкові дня вагітних жінок і матерів, які мають дітей віком до трьох років. Жінки, які мають дітей - інвалідів або дітей віком від трьох до чотирнадцяти років, не можуть залучатись до чергування у вихідні та святкові дня без їх згоди.

12.Час осінніх, зимових та весняних канікул, а також під час літніх канікул, що не збігаються з черговою відпусткою, є робочим часом педагогічних працівників. Вони залучаються до роботи в межах часу, що не перевищує їх педагогічне навантаження до початку канікул.

У канікулярний час навчально допоміжний та обслуговуючий персонал  залучається до господарських робіт, які не вимагають спеціальних знань. У межах встановленого для них робочого часу.

13. Загальні збори трудового колективу Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» проводяться в міру потреби, але не рідше двох разів на рік. Засідання педагогічної ради проводиться за окремим планом, але не рідше один раз на два місяці, засідання методичних об*єднань вихователів, творчих груп вчителів – за розробленим графіком. Загальношкільні батьківські збори скликаються не рідше один раз на семестр, класні – не рідше чотирьох разів на рік. Робота Ради школи і шкільної конференції регулюється статутом Жежелівського загальноосвітнього  навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок».

14. Графік надання щорічних відпусток погоджується із профспілковим комітетом і складається на кожний календарний рік

відпустки педагогічним працівникам надаються в період літніх канікул. Перенесення відпустки на інший строк допускається в

порядку,визначеному Законом України «Про відпустки».

15. Педагогічним працівникам забороняється

- змінювати на свій розсуд розклад уроків, графік роботи;

- подовжувати або скорочувати тривалість занять і перерв між ними;

- передоручати виконання трудових обов'язків;

- випроваджувати учнів з уроків, занять.

- курити у приміщенні і на території  Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок».

17.Забороняється в робочий час:

а) відволікати педагогічних працівників від їх безпосередніх обов'язків, для участі в різних господарських роботах, не пов'язаних з навчальним процесом;

б) відволікати працівників від виконання професійних обов'язків, а також учнів за рахунок навчального часу, не пов'язаних з навчальним процесом.

VI. ЗАОХОЧЕННЯ ЗА УСПІХИ У РОБОТІ.

1.      За зразкове виконання своїх обов'язків, тривалу та бездоганну роботу, новаторство у праці й за інші досягнення в роботі можуть застосовуватись такі заохочення:     

- оголошення подяки;

- видача премії;

- нагородження цінним подарунком;

- нагородження Почесною грамотою.

2. За досягнення високих результатів у навчанні і вихованні дітей, педагогічні працівники представляються до нагородження державними нагородами, присвоєння почесних звань, відзначення державними преміями, знаками, іншими видами морального та матеріального заохочення.

3. Працівникам, які успішно і сумлінно виконують свої трудові обов'язки, надаються в першу чергу переваги і соціальні пільги в межах повноважень і власних коштів Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок». Таким працівникам надається також перевага при просуванні на роботі. Заохочення оголошуються в наказі, доводяться до відома всього колективу  і заносяться до трудової книжки працівника.

VII. СТЯГНЕННЯ ЗА ПОРУШЕННЯ ТРУДОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ

1. За порушення трудової дисципліни до працівника може бути застосовано один з таких заходів стягнення:

- звільнення;

- догана.

     Звільнення , як дисциплінарне стягнення може бути застосоване відповідно до п.З ст. 40 (систематичне невиконання працівником без поважних причин обов'язків, якщо до працівника раніше застосовувались заходи дисциплінарного чи громадського впливу); п.4 ст.40 ( прогул, в тому числі відсутність на роботі більше трьох годин протягом робочого дня без поважних причин); п.7. ст.40 ( поява на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного чи токсичного сп'яніння); п.8 ст.40 ( вчинення за місцем роботи розкрадання, в тому числі дрібного, державного або громадського майна, встановленого вироком суду, що набрав законної сили, чи постановою органу, до компетенції якого входить надання адміністративного стягнення або застосування заходів громадського впливу); ст.41. ( одноразове грубе порушення трудових обов'язків керівних працівників, винні дії працівника, який безпосередньо обслуговує грошові або товарні цінності, якщо ці дії дають підстави для втрати довір'я до нього з боку директора, вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з проводженням даної роботи, Кодексу Законів про працю України).

2. Дисциплінарні стягнення застосовуються директором з додержанням вимог чинного законодавства.

3. Працівники, обрані до складу профспілкових органів і не звільнені від виробничої діяльності, не можуть бути піддані дисциплінарному стягненню без попередньої згоди органу, членами якого вони є; голова профкому - без попереднього погодження із районною радою голів профкомів. До застосування дисциплінарного стягнення директор  повинен вимагати від порушника трудової дисципліни письмового пояснення. У випадку відмови працівника дати письмове пояснення складається відповідний акт. Дисциплінарні стягнення застосовуються безпосередньо після виявлення провини, але не пізніше одного місяця від дня її виявлення, не рахуючи часу хвороби працівника або перебування його у відпустці.Дисциплінарне стягнення не може бути накладене пізніше шести місяців з дня вчинення проступку.

4. За кожне порушення трудової дисципліни накладається тільки одне дисциплінарне стягнення.

5. Дисциплінарне стягнення оголошується в наказі і повідомляється працівникові під розписку.

6. Якщо протягом року з- дня накладення дисциплінарного стягнення працівника не буде піддано новому дисциплінарному стягненню, то він вважається таким, що не має дисциплінарного стягнення.

Якщо працівник не допустив нового порушення трудової дисципліни і до того ж не проявив себе як сумлінний працівник, то стягнення може бути зняти до закінчення одного року.

Протягом строку дії дисциплінарного стягнення заходи заохочення до працівника не застосовуються. Директор Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок»має право замість накладання дисциплінарного стягнення передати питання про порушення трудової дисципліни на розгляд трудового колективу або його органу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 13

 

Затверджено

               Зборами трудового колективу  Жежелівського

                       загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів

 «Школа – дитячий садок»

           Протокол    № 12 від  18.09.2019р.

 

 

 

 

 

Склад комісії по трудових спорах

 

 

 

 

Голова комісії:Вік Лілія Аполінарівна

 

 

Члени комісії:    Дода Наталія Едуардівна

                              Пизюк Ольга Петрівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 14

          Затверджую                                          Погоджую

Директор Жежелівського загальноосвітнього                             Голова профкому Жежелівського

навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів                           загальноосвітнього навчально -

«Школа – дитячий садок»                                                               виховного комплексу І-ІІІ ступенів

___________ Н. І. Подгорчук                          «Школа – дитячий садок»

                                                                  __________ Н. В. Лясківська

 

Графік щорічних відпусток з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічних працівників Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок»  за 2019/2020 навчальний рік

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Термін відпусток

Кількість календарних днів

Примітка

початок

закінчення

1.       

Антонюк Тетяна Миколаївна

15.06

10.08

56

 

2.       

Галабурда Інна Юріївна

15.06

10.08

56

 

3.       

Герук Юлія Михайлівна

01.07

26.08

56

 

4.       

Горецька Ольга Ларіонівна

15.06

10.08

56

 

5.       

Дода Наталія Едуардівна

12.06

20.08

56

+ 10 днів

6.       

Дендерук Світлана Вікторівна

15.06

10.08

56

 

7.       

Дець Вероніка Анатоліївна

01.07

26.08

56

 

8.       

Драмарецька Ірина Михайлівна

15.06

10.08

56

 

9.       

Івашкевич Валентина Борисівна

15.06

10.08

56

 

10.   

Казмірчук Майя Михайлівна

15.06

10.08

56

 

11.   

Климчук Ірина Григорівна

15.06

10.08

56

 

12.   

Козюк Руслана Костянтинівна

15.06

10.08

56

 

13.   

Кривонос Інна Вікторівна

01.07

26.08

56

 

14.   

Кучик Наталія Валеріївна

01.07

26.08

56

 

15.   

Логачьова Зоя Едуардівна

01.07

26.08

56

 

16.   

Лясківська Наталія Володимирівна

15.06

10.08

56

 

17.   

Слюсаренко Раїса Анатоліївна

15.06

10.08

56

 

18.   

Ткачук Ольга Володимирівна

15.06

10.08

56

 

19.   

Туренко Раїса Адамівна 

01.06

28.07

56

 

20.   

Тучак Олена Анатоліївна

01.06

07.08

56

+10 днів

21.   

Вік Лілія Аполінарівна

01.07

26.08

56

 

22.   

Орищук Лариса Володимирівна

01.07

26.08

56

 

23.     

Слюсаренко Сніжана Дмитрівна

01.07

05.09

56

+ 10 днів

 

Графік відпусток склав заступник директора з навчальної роботи

 ______________З. Е. Логачьова.

Додаток № 15

  Затверджую                                              Погоджую

Директор Жежелівського загальноосвітнього                             Голова профкому Жежелівського

навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів                  загальноосвітнього навчально -

«Школа – дитячий садок»                                                            виховного комплексу І-ІІІ ступенів

___________ Н. І. Подгорчук                                «Школа – дитячий садок»

                                                                            __________ Н. В. Лясківська

Графік щорічних відпусток обслуговуючому персоналу

Жежелівського загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу

 І-ІІІ ступенів  «Школа – дитячий садок» за 2019/2020 навчальний рік

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Термін відпусток

Кількість календарних днів

Посада

Примітка

початок

закінчення

1.        

Антонюк Юрій Андрійович

01.07

24.07

24

Сторож

 

2.        

Басюк Людмила Сергіївна

03.08

27.08

24

Прибиральниця службових приміщень

 

3.        

Білик Лідія Захарівна

06.04

30.04

24

Прибиральниця службових приміщень

 

4.        

Білоус Лариса Костянтинівна

20.07

12.08

24

Оператор пральних машин

 

5.        

Богатирчук Катерина Дмитрівна

03.08

27.08

24

Підсобний працівник

 

6.        

Вік Боліслав Боліславович

01.09

24.09

24

Завідуючий господарством

 

7.        

Дендерук Микола Федорович

06.04

02.05

30.04

18.05

24

16

Сторож

 

8.        

Звонська Світлана Сергіївна

01.07

28.07

28

Бібліотекар

 

9.        

Слюсаренко Раїса Анатоліївна

15.06

09.07

24

Лаборант

 

10.     

Мамчур Тамара Петрівна

03.08

27.08

24

Кухар

 

11.     

Пизюк Клавдія Анатоліївна

03.08

27.08

24

Прибиральниця службових приміщень

 

12.     

Пизюк Ольга Петрівна

13.07

09.08

28

Сестра медична

 

13.     

Подгорчук Ігор Анатолійович

17.08

10.09

24

Сторож

 

14.     

Вік Лілія Аполінарівна

01.07

24.07

24

Інженер електронік

 

15.     

Волковінська Ірина Петрівна

27.07

23.08

28

Помічник вихователя

 

16.     

Крижанівська Оксана Леонідівна

03.08

27.08

24

Кухар

 

17.     

Менчинська Лариса Вікторівна

03.08

27.08

24

Двірник

 

18.     

Митрофанова Оксана Костянтинівна

03.08

27.08

24

Підсобний працівник

 

19.     

Панчук Леся Володимирівна

27.07

23.08

28

Помічник вихователя

 

20.     

Тучак Олена Анатоліївна

01.06

25.06

24

Секретар-друкарка

 

21.     

Маркін Віталій Вікторович

17.08

10.09

24

Робітник по обслуговуванню

 

 

Графік відпусток склав заступник директора з навчальної роботи

 ______________З. Е. Логачьова

 

 

Додаток № 16

 

Затверджено

               Зборами трудового колективу  Жежелівського

                       загальноосвітнього навчально -     виховного комплексу І-ІІІ ступенів

 «Школа – дитячий садок»

                Протокол    № 12 від  18.09.2019р.

 

 

 

 

 

Склад ревізійної комісії

 

 

 

 

Голова комісії:    Кучик  Наталія Валеріївна

 

Члени комісії:     Івашкевич Валентина Борисівна

                              Антонюк Тетяна Миколаївна